28.6. 2019 20:00 Děti ráje

Důvěrně je znáte. Buď to byly písničky vašeho mládí, nebo mládí vašich dětí či rodičů. Nestárnou, jsou tady pořád. Možná vás i štvou, ale určitě je zbožňuje někdo, koho znáte.

Písničky Františka Janečka, Michala Davida, Zdeňka Bartáka a skupiny Kroky hrají v muzikálu Sagvana Tofiho DĚTI RÁJE hlavní roli.

Mládí bez ohledu na to, kolik vám dneska je. Čas na blbnutí je vždycky, zvlášť když k tomu hrají Decibely lásky, Poupata, Nonstop, Největší z nálezů a ztrát, Pár přátel, Každý mi Tě lásko závidí a další ze třiceti legendárních písní.

VÝBĚR TOHO NEJLEPŠÍHO Z LEGENDÁRNÍHO MUZIKÁLU DĚTI RÁJE V KONCERTNÍ VERZI POD ŠIRÝM NEBEM NA VODNÍM HRADĚ BUDYNĚ NAD OHŘÍ VÁM PŘINÁŠEJÍ JEHO HLAVNÍ PROTAGONISTÉ:

SAGVAN TOFI, MICHAELA NOSKOVÁ, BOŘEK SLEZÁČEK, JAN KOPEČNÝ, MARTIN DEJDAR A TANEČNÍ COMPANY MUZIKÁLU DĚTI RÁJE!

Uslyšíte určitě –  Pijeme colu , Decibely lásky, Nonstop, nenapovídej, Každý mi tě lásko závidí, …….

Koncertní verze.

Parta maturantů, na konci 80. let, tráví svůj volný čas po diskotékách. Těm kralují velcí frajeři – „dýdžejové“ Tom a Stanley. Jen romantik Michal, který píše básničky a skládá písničky, se kolektivu vymyká a je terčem jejich posměchu. Michalovu lásku ke spolužačce Evě překazí intriky její kamarádky Kájiny. Po dvaceti letech se Eva znovu setkává se svou první velkou láskou Michalem a nekonečný milostný příběh se vrací v podobě sblížení její dcery Báry a Michalova syna Mickeyho.